LEŚNY PARK NIESPODZIANEK

Podczas ostatnich dni znów miałam mało czasu, żeby coś napisać.. 4 godzinna kolejka żeby wpisać się na listę studentów na magisterce, zmiana szkoły policealnej bo w jednej nie otwarli grupy i nikt o tym mnie nie powiadomił.. Udało mi się jednak wyplątać z tego oraz skończyć pracę dla Praktycznego Przewodnika. Dziś postanowiłam zabrać Was na wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu, do miejsca, które każdy miłośnik zwierząt powinien odwiedzić!

Leśny Park Niespodzianek znajduje się w Ustroniu w Beskidzie Śląskim. Jest to niekonwencjonalny ogród zoologiczny, w którym można podziwiać zwierzęta w ich praktycznie naturalnych warunkach.

Ogromną atrakcją parku jest to, że można podejść do wielu zwierząt, nakarmić je oraz pogłaskać. Jest to jedna z niewielu takich okazji, bo przecież rzadko udaje się podejść do muflona czy daniela na wyciągnięcie ręki. Oczywiście w parku są również większe oraz groźniejsze zwierzęta, które można podziwiać zza ogrodzenia, są to między innymi żubry, jelenie szlachetne z pięknymi porożami oraz dziki. Kolejną atrakcją parku są pokazy ptaków drapieżnych  przygotowane przez wykwalifikowanych sokolników.

Leśny Park Niespodzianek otwarty jest przez cały rok, zmieniają się tylko godziny wstępu na teren parku wraz z porami roku.

Ceny biletów dla gości indywidualnych.

– Dorośli : 19 zł,
– Dzieci i młodzież szkolna : 15 zł,
– Renciści i emeryci powyżej 60 roku życia : 15 zł.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej parku.

muflon

Wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek jest niezapomniana, osobiście byłam tam 3 razy i pewnie jeszcze kiedyś się skuszę na odwiedzenie moich zwierzęcych przyjaciół z Ustronia. Polecam zakup karmy dla zwierząt w kasie, dzięki czemu zwierzęta chętniej podchodzą i pozują do zdjęć ;).

Reklamy

3 responses to “LEŚNY PARK NIESPODZIANEK”

  1. Agata says :

    wygląda cudnie! to wprawdzie kawałek ode mnie, na weekend spokojnie można wyskoczyć. Żubrów trochę bym się bała, ale nie ma ryzyka nie ma zabawy 😉

  2. Agata says :

    To kamień z serca 🙂 zwierzaki zawsze relaksują

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: