MARZYCIELSKA POCZTA Z PODRÓŻY

Mówi się, że czas papierowych listów i kartek już minął. Dlaczego? Bo łatwiej, taniej i szybciej wysłać email czy kartkę elektroniczną. Ja jednak w dalszym ciągu lubię wysyłać i otrzymywać pocztówki z różnych okazji, czy to święta czy urodziny lub po prostu kartki z pięknymi widokami z wakacji! Może wybieracie się w jakąś podróż? Wyślecie kartki do rodziny, przyjaciół i znajomych? A może do notesu z adresami dopiszecie jeszcze dodatkową Osobę. Wyślijmy marzycielską kartkę z podróży i pomóżmy chorym dzieciom!

MarzycielskaPocztowka

Marzycielska Poczta to akcja charytatywna, ale nie taka zwyczajna, która kojarzy się nam z przekazywaniem pieniędzy na dany cel. Tutaj pomysł jest inny. Jak pomóc? To bardzo łatwe! Przed wyjazdem w najbliższą podróż wejdźcie na stronę Poczty i wybierzcie dziecko (dzieci), któremu chcecie podarować uśmiech na twarzy, a już na miejscu wyślijcie do niego pocztówkę z pozdrowieniami!

Pamiętajcie, że nie ważne jest czy siedzicie na plaży na Bali, jeździcie na nartach w Austrii czy też odpoczywacie w zaciszu rodzinnego miasta! Z każdego miejsca na ziemi możecie wysłać listy lub kartki dla Dzieciaków! Do akcji przyłączyło się spore grono blogerów podróżniczych – teraz pora na Was!

pocztowki

Myślę, że warto wziąć udział w tej akcji 🙂 To na prawdę fajny pomysł! Pozdrawiam i do następnego razu!

Reklamy

Tagi: , ,

4 responses to “MARZYCIELSKA POCZTA Z PODRÓŻY”

  1. Kasia says :

    Świetny pomysł. Zacznę wysyłać kartki już w tym tyodniu 🙂 Od siebie, ale dla dzieci będzie jak z podróży

  2. Travelling Milady says :

    Zgadzam się i popieram akcję tym bardziej,że już jakiś czas temu wzięłam w niej udział. Wysyłajmy kartki, to takie proste:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: